Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem s dopravou
0 ks zboží.
Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Zdarma
DPH 0,00 Kč
Celkem s dopravou (s DPH)
Pokračovat v nákupu K pokladně

IRON CLOTHING

Značka IRON Clothing je výrobce značkových oděvů pro sportovce, kteří se zaměřují na kulturistiku, fitness, posilování, workoutu a smíšené bojové umění (MMA). Značka IRON Clothing zajišťuje, že každý model oblečení je originální a vyrobený z vysoce kvalitních materiálů, zejména 100% bavlny.


Od této chvíle máte možnost nosit tričko, které perfektně odráží a představuje váš náročný životní styl. IRON oblečení lze použít nejen v tréninku, ale také pro běžné nošení. Je již na Vás jestli upřednostňujete volný střih, který nezabraňuje jakémukoli pohybu během cvičení, nebo obtáhnutý střih, který dokonale zdůrazňuje svalovou hmotu. Garantujeme, že každý kus svalu je v oděvu IRON pohodlný a stylový, takže neváhejte a objednejte svůj nový styl.

Členové česko-slovenského Iron tímu:

Turek.jpgEMIN.jpg

Hlavní výrobky Iron Clothing zahrnují trička vyrobené výhradně ze 100% Ring-Spun bavlny. Dále v naší kolekci oděvů IRON najdete tílka, mikiny, tepláky, šortky a samozřejmě i celou řadu dámských fitness oblečení.
Lidé se často ptají, jaký je rozdíl mezi klasickou bavlnou a bavlnou Ring-Spun. Stručně řečeno, bavlna Ring-Spun je jemnější a vypadá lépe na pohled ale proč je to tak? Procesy pro výrobu obou druhů bavlny jsou zcela odlišné. Klasická bavlna je vyrobena z jemných rostlinných vláken, které jsou tkané dohromady, aby vytvořily přízi, která se pak přemění na materiál. Bavlna Ring-Spun je úplně jiná. Příze z Ring-Spun bavlny je vyrobena točením a stenčováním bavlněných pramenů a dělají materiál s velmi měkkým povrchem, ale silnější než tradiční bavlna.Kolekce, které třeba zažít

Chloubou Iron Aesthetics je jedinečná kolekce SKULL. Trička ze 100% bavlny jsou velmi dobře kombinovatelné s dalšími výrobky z naší nabídky, ale také z vašeho šatníku.
Stačí kliknout na obrázek a objednat. Jak jednoduché.

Pozornost neztrácí ani jedna, zcela nová kolekce BEAST MODE. Trička a tílka jsou dokonalým doplňkem pro každého, kdo uznává pěkný a estetický styl. Díky designu z kolekce Iron Aesthetics budete jedinečný, protože tuto kolekci nebudete moci nikde jinde najít, jen u nás.
Stačí kliknout na obrázek, objednat, vyzkoušet a hned se do ní zamilujete. To vám garantujeme.Tílka, jejichž střih a design vzbuzuje respekt. To jsou letní kolekce BASEBALL, BEAST MODE, CIRCLE a SKULL.Dámské kolekce legín a podprsenek z pružného materiálu zaručují maximální pohodlí a flexibilitu. Kolekce pro ženy, kterým záleží na jejich sportovním outfitu nejen během tréninku.

Klikej na obrázek :)


Staňte se členem IRON TEAMU!

Pokud jste kulturista, powerlifter, fitnessák, workoutista, zápasník MMA nebo sportovec se skutečnou horlivostí pro sport a chcete se stát členem našeho IRON TEAMU, odešlete své fotky na facebook nebo e-mail (info@ironaesthetics.cz) a budeme to s vámi konzultovat.