Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem s dopravou
0 ks zboží.
Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Zdarma
DPH 0,00 Kč
Celkem s dopravou (s DPH)
Pokračovat v nákupu K pokladně
22.03.2022

V rychlém tempu života se spoustou povinností má mnoho lidí problémy se spánkem. Pokud se k tomu přidají nadměrný stres, nezdravý životní styl a nedostatek relaxace, nedostatek spánku se postupně začne projevovat na množství energie a může mít dopady i na zdraví. Přinášíme vám proto odpověď na otázku: „Jak rychle usnout.“ Díky následujícím radám budete navíc spát po celou noc bez buzení.

15.03.2022

Proteiny jsou spojovány zejména s nabíráním svalové hmoty, ale kromě sportovců jsou důležité i pro nesportující lidi. Bílkoviny by měly být součástí pestré stravy, neboť jejich funkce v každém lidském organismu je velmi důležitá.

08.03.2022

Víte, co všechno se děje s vaším tělem, když jste ve stresu? Stres je běžnou součástí života každého z nás. Pokud je krátkodobý, není pro zdraví člověka nebezpečný, problémy nastanou, pokud se nahromadí. Jak eliminovat stres, vám poradíme v následujícím článku.

17.02.2022

Chladné počasí zvyšuje naši náchylnost k různým onemocněním. V zimě je proto na místě myslet na obranyschopnost našeho organismu. Víte, jak posílit imunitu? Poradíme vám v následujícím článku.

01.02.2022

Pravidelný pohyb doporučují lékaři pro zdraví, ale přinese vám i jiné benefity. Stačí se mu přitom věnovat jen 30 – 60 minut denně.

26.01.2022

Bílkoviny jsou nezbytnou součástí stravy nejen pro růst svalů. Proč jsou vlastně tak důležité a ve kterých potravinách se nacházejí v největším množství?