Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem s dopravou
0 ks zboží.
Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Zdarma
DPH 0,00 Kč
Celkem s dopravou (s DPH)
Pokračovat v nákupu K pokladně

Doručení ZDARMA přes PPL Parcelshop! Akce platí 1.-31. března.

Objednejte si nyní BCAA za super cenu 369Kč a my vám k nim přibalíme šejkr v hodnotě 69Kč jako dárek!

10.10.2022

Jste nadšený běžec, který se této aktivity nechce vzdát ani v zimě? Nebo rádi používáte mínusové teploty jako výmluvu, proč právě teď není vhodná doba začít? V následujícím článku se dozvíte, proč se v chladném počasí vyplatí nezavěsit běh na hřebík.

20.07.2022

Snídaně se označuje jako nejdůležitější jídlo dne. Zamysleli jste se někdy nad důvodem, proč tomu tak je? Nakolik se toto pravidlo přibližuje skutečnosti a jak by měla vypadat ideální snídaně?

22.03.2022

V rychlém tempu života se spoustou povinností má mnoho lidí problémy se spánkem. Pokud se k tomu přidají nadměrný stres, nezdravý životní styl a nedostatek relaxace, nedostatek spánku se postupně začne projevovat na množství energie a může mít dopady i na zdraví. Přinášíme vám proto odpověď na otázku: „Jak rychle usnout.“ Díky následujícím radám budete navíc spát po celou noc bez buzení.

15.03.2022

Proteiny jsou spojovány zejména s nabíráním svalové hmoty, ale kromě sportovců jsou důležité i pro nesportující lidi. Bílkoviny by měly být součástí pestré stravy, neboť jejich funkce v každém lidském organismu je velmi důležitá.

08.03.2022

Víte, co všechno se děje s vaším tělem, když jste ve stresu? Stres je běžnou součástí života každého z nás. Pokud je krátkodobý, není pro zdraví člověka nebezpečný, problémy nastanou, pokud se nahromadí. Jak eliminovat stres, vám poradíme v následujícím článku.

17.02.2022

Chladné počasí zvyšuje naši náchylnost k různým onemocněním. V zimě je proto na místě myslet na obranyschopnost našeho organismu. Víte, jak posílit imunitu? Poradíme vám v následujícím článku.