Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem s dopravou
0 ks zboží.
Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Zdarma
DPH 0,00 Kč
Celkem s dopravou (s DPH)
Pokračovat v nákupu K pokladně
Proč používat na cvičení výhradně fitness oblečení?

Proč používat na cvičení výhradně fitness oblečení?

Možná se zdá, že fitness oblečení je jen nějakým módním výstřelkem, ale rozhodně tomu tak není. Někteří chtějí v oblečení na cvičení vypadat skvěle, a proč by ne, ovšem primárně je pro všechny „fitnessáky“ i ostatní sportovce důležitá funkčnost a praktičnost fitness oblečení.

Výrobci přicházejí s dalšími inovacemi, tréninky se tak stávají efektivnějšími a pohodlnějšími. Některé látky jsou navrženy tak, aby během cvičení odváděly pot od pokožky a jiné ho absorbovaly. Pokud jde o oblečení na cvičení, některé možnosti jsou lepší než jiné.

 

Iron Aesthetics Force

 

Nenechte si cvičení zkazit propoceným oblečením

Existuje mnoho prodyšných syntetických tkanin, které „odvádějí“ pot od pokožky, což mu pomáhá rychle se odpařovat a udržovat tělo v chladu. Oděvy vyrobené z tkanin obsahujících polypropylen jsou dobrou volbou pro cvičení a další fyzicky náročné činnosti, při kterých se hodně zapotíte, protože umožňují odpařování potu z pokožky. Oblečení není propocené a vy máte pocit sucha a pohodlí.

 

Vyhněte se látkám, které nedýchají

Nikdy nenoste oděv vyrobený z materiálů na bázi gumy nebo plastu, které zabraňují odpařování potu a během cvičení udržují příliš vysokou tělesnou teplotu.

 

Oblečení vybírejte podle typu aktivity

Ujistěte se, že jste vybrali správné oblečení vzhledem k prováděné aktivitě. Měli byste nosit oblečení, které je volné a pohodlné. Pokud ale běháte nebo jezdíte na kole, vyhněte se širokým nohavicím nebo volným kalhotám, které by se vám mohly zamotat do pedálů nebo nohou. Pro aktivity, jako je jóga nebo pilates, jsou dobrou volbou pružné, přiléhavé látky, které odvádějí pot. Obecně mějte na paměti, že nechcete žádné oblečení, které by bránilo nebo znepříjemňovalo fyzickou aktivitu.

 

Iron Aesthetics oblečení

Podobné články

01.02.2024

Média jsou plná tipů o tom, jak být plný energie, mít krásnou postavu a dobře vypadat. S přibývajícími roky však ubývá množství sil, na druhé straně přibývají tukové zásoby. Jak zůstat v co nejlepší kondici a zachovat si i štíhlou figuru?

18.01.2024

Během cvičení v klimatizovaném fitness centru, při cvičení venku v chladnějším počasí i při závěrečném strečinku je nutné myslet na ochranu svalů před nadměrným chladem. Proč a jak toho dosáhnout?

30.11.2023

S příchodem podzimu a klesajícími venkovními teplotami dostává náš organismus zabrat. Zima však může být pro budování imunity důležitým klíčovým prvkem. Ještě předtím, než s ním začnete, ujistěte se, že víte o otužování vše potřebné.

11.10.2023

Stylové pánské bundy, které znáte pod označením bomber, byly ve svých začátcích určené pro letecké piloty. V současnosti jsou mimořádně trendy kouskem oblíbeným v každém ročním období. Proč jsou bombery tak vyhledávané a jedna by neměla chybět v žádném pánském šatníku?

15.08.2023

Hledáte si nové kousky, které byste nosili na tréninky a neumíte se zorientovat v množství využívaných materiálů? Aby se vám lépe vybíralo, v následujících odstavcích jsme pro vás připravili přehled těch nejčastěji používaných textilií a jejich základních vlastností.

02.08.2023

Cvičení s sebou přináší řadu výhod, které mají pozitivní dopad na vaše zdraví. Ale zatímco srdce, mozek nebo cévy se fyzické aktivitě rády přizpůsobí, co se týče kloubů, ty jsou nucené pokaždé podstupovat zvýšenou zátěž. Jak jich ochráníte před tím, aby se nepřiměřeně opotřebovávaly?

01.08.2023

Všimli jste si někdy na návštěvě fitka, že někteří bodybuildeři používají při zdvihání činek pásy omotané kolem zápěstí? Jaká je jejich úloha a jak je správně používat vám povíme v následujících řádcích.

27.07.2023

Pocítili jste bolest při běhání nebo při sestupu z kopce? Pravděpodobně trpíte běžeckým kolenem. Bolest vystřelující v oblasti kolene není jen problémem u starších, ale čím dál více i u mladých, vitálních lidí. Proč vzniká a jak se dá léčit?

21.07.2023

Za to může můj metabolismus! Určitě jste už i vy slyšeli tuto stížnost, případně se na pomalý metabolismus zvyknete odvolávat sami. Ano, je sice přímo odpovědný za nechtěné ukládání tuků v těle, ale nenechejte se tím odradit – nakopnout ho k rychlejší práci není nemožné!

21.06.2023

Pitný režim se za poslední roky stal takřka módním trendem a se zaručenými doporučeními jako by se roztrhl pytel. O tom, že voda je pro naše tělo nevyhnutelná, není pochyb. Zakládají se však všechny rady na skutečnosti nebo jde v některých případech jenom o mýtus?