Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem s dopravou
0 ks zboží.
Celkem za produkty: (s DPH)
Celkem za doručení: (s DPH) Zdarma
DPH 0,00 Kč
Celkem s dopravou (s DPH)
Pokračovat v nákupu K pokladně
Kotníkové adaptéry – příslušenství na cvičení, které oceníte

Kotníkové adaptéry – příslušenství na cvičení, které oceníte

Posilování spodní části těla vám pomůžou zefektivnit kotníkové adaptéry. V čem spočívá jejich přínos a jak je správně používat? 

 

Kotníkové adaptéry zvýší intenzitu tréninku 

Mezi fitness příslušenství, které zvýší zátěž, patří i kotníkové adaptéry. Jsou určené na používání při silovém tréninku spodní části těla. Mají univerzální velikost a zapínání je na zip, což vám umožní přizpůsobit je vašim potřebám.

 

Jak používat kotníkové adaptéry 

Kotníkové adaptéry vám umožní připevnit ke kotníku popruh posilovací věže nebo jiného stroje. Jsou vybavené ocelovým očkem, za které si připevníte lanko stroje nebo zátěže. Díky tomu si budete moct obohatit cvičení o nové cviky, například na posilování zadku, boků stehen a dalších svalů noh. Cvičení se dá lépe zacílit na svalové partie, které běžně neprocvičujete. Postupně můžete také zvyšovat zátěž.

 

Praktické, přizpůsobí se vám a zpestří trénink

Hledáte nové způsoby na procvičení všech svalových partií nohou, boků a zadku? Kotníkové adaptéry jsou na trénink spodní části těla jako stvořené. Popruh posilovací věže si připevníte ke kotníku a můžete cvičit intenzivněji, což vám přinese rychlejší výsledky. Obohatí zanožování, unožování i posilování vnitřní části stehen.

Používání kotníkových adaptérů má také další výhody. Pomohou vám zlepšit techniku lýtek a celé spodní části těla a při cvičení jistě oceníte i jejich bezpečnost. O vaše pohodlí se postará vnitřní polstrování, pevné zapínání zajistí, že se adaptéry během cvičení neuvolní.

Pokud hledáte i další fitness příslušenství na cvičení, vybrat si můžete silový popruh nebo bicepsový izolátor.

Podobné články

09.04.2024

Pěkně tvarované a vypracované nohy můžete získat i vy. Stačí, abyste do svého tréninku zařadili několik cviků, které pomáhají odbourávat tuk právě z těchto partií.

06.03.2024

Vhodný trénink v kombinaci se stravou vám pomůže získat štíhlejší postavu, nabrat svaly a zlepšit si kondici. Ať právě v posilovně začínáte nebo se už cvičení věnujete déle, bude pro vás důležitý i tréninkový plán. Jak ho sestavit, vám prozradíme v následujících řádcích.

19.02.2024

Uspěchané dny plné pracovních a rodinných povinností často nenechávají dost prostoru pro pravidelný trénink. Najít si během dne hodinku na cvičení může být proto velmi těžké. Pomůže vám, pokud si ho naplánujete na ráno. A ranní trénink má ještě více výhod.

08.11.2023

Pokud chcete dosáhnout formování těla a růst svalové hmoty, není důležité jen to, kolik věnujete svým tréninkům a nakolik jsou intenzivní. Neméně potřebná je regenerace svalů.

19.10.2023

Švihadlo si určitě pamatujete ze svých dětských let, když jste přes něj skákali spolu s kamarády na školním dvoře. Skákání přes švihadlo však není jen dětskou zábavou. Využívají ho i profesionální sportovci na posílení celého těla, zlepšování koordinace a stability. S jeho pomocí si můžete i vy dopřát intenzivní trénink, při kterém spálíte množství kalorií.

05.10.2023

Zahřátí svalstva spojené se strečinkem celého těla by mělo být součástí každého vašeho tréninku. Proč to tak je, jaké jsou jeho výhody a jak na to? Rádi vám tyto otázky zodpovíme v našem článku.

14.09.2023

Slyšeli jste už o posilovací gumě? Tato skvělá tréninková pomůcka stejně potrápí nováčka jako fitness borce. Je cenově dostupná a zpestří i běžné cvičení. Jak se posilovací guma používá, vám objasníme v následujících článku.

07.09.2023

Trápí vás ztuhnutá krční páteř? Důvod bolesti může být různý, od nesprávného držení těla až po zdravotní problémy. Ať už je příčina jakákoliv, existuje několik jednoduchých cviků, které vám pomůžou uvolnit ztuhnuté svalstvo krku a uleví vám.

24.08.2023

Radost z pohybu si může užít každý. Důležitá je jen vaše vůle a dodržování několika základních doporučení. Jak začít s běháním vám poradíme v následujících řádcích.

23.08.2023

Leží vám ve sklepě nevyužité kolo a přemýšlíte co s ním? Nebo si hledáte sport, který by vám zabezpečil dostatek pohybu? Ať už je to jakkoliv, začít s cyklistikou je v každém případě dobrou volbou. Přináší s sebou více benefitů pro vaše zdraví, peněženku i planetu.